?

Tuman yoki shahar nomi

Hokimi

E-mail

Telefon nomeri

1.

Angor tumani

Ortiqov Baxtiyor Begimqulovich

angor@surxondaryo.uz

0 (376) 312-20-12

2.

Boysun tumani

Umidov Shokir Urolovich

boysun@surxondaryo.uz

 0 (376) 335-20-64

3.

Denov tumani

Mamatqulov Baxrom Xurramovich

denov@surxondaryo.uz

0 (376) 413-13-33

4.

Jarqurg’on tumani

Turopov Usmon Yangiboevich

jarqurgon@surxondaryo.uz 

0 (376) 432-10-08

5.

Qiziriq tumani

Alimardanov Olim To'ylievich

qiziriq@surxondaryo.uz 

0 (376) 359-11-59

6.

Qumqurg’on tumani

Ergashev Abdivoxid Chariyevich

qumqurgon@surxondaryo.uz 

0 (376) 465-25-11

7.

Oltinsoy tumani

Samadov Xolmamat Jo'raevich

oltinsoy@surxondaryo.uz 

0 (376) 475-56-26

8.

Muzrabot tumani

Xo'jamqulov Azamat Abdulazizovich

muzrabot@surxondaryo.uz

0 (376) 349-17-26

9.

Sariosiyo tumani

Mingboev Xamroqul Jo'raqulovich

sariosiyo@surxondaryo.uz:

0 (376) 487-64-64,

10.

Sherobod tumani

Avazov Ro'zimurod Avazovich

sherobod@surxondaryo.uz

0 (376) 322-16-21

11.

Termiz tumani

Xolnazarov Bozor Normamatovich

termiz.t@surxondaryo.uz 

0 (376) 363-22-00

12.

Uzun tumani

Tilabov Nasrullo Toshmurodovich

uzun@surxondaryo.uz

0 (376) 447-34-65

13.

Sho’rchi tumani

Mamatqulov Haybullo Narzullaevich

shurchi@surxondaryo.uz

0 (376) 455-29-54

14.

Termiz shahar

Saloxiddinov Alisher Tursunpo'latovich

termiz.sh@surxondaryo.uz 

0(376) 455-29-54

Sayt bo'ylab qidiruv
Imkoniyati cheklanganlar uchun

Ish tartibi

Ish vaqti: 9:00-18:00

Tushlik: 13:00-14:00

Dam olish kuni: Shanba va Yakshanba

Yangiliklarga obuna bo'lish
e-mail:

F.I.SH.:

Obuna: O'chirish:

Saytdagi odamlar


1 TA FOYDALANUVCHI HOZIR SAYTDA